Vážení rodiče, milé děti!

 


 

Vítejte na stránkách astraMED s.r.o., ordinace praktického lékaře pro děti a dorost v Lysé nad Labem.

 

Původní ordinaci MUDr. Čerňanské přebrala od 2.1.2020 MUDr. Petra Doušová, která v ordinaci pracovala již od ledna 2016.

 

Co je nového v ordinaci po této změně?

- nové rozšířené ordinační hodiny rozdělené na akutně nemocné, zvané a preventivní prohlídky

- objednávkový systém na preventivní prohlídky, potvrzení přihlášek do škol, posudky o zdravotní způsobilosti (pro sport, tábory, zotavovací akce, plavání, řidičský průkaz..)

- nové nastavení komunikace - pravidelně aktualizované webové stránky + tzv. desatero našeho pacienta a jeho rodičů, abychom si skvelě rozumněli

- nové vybavení v čekárně i ordinaci

- digitalizace dat pacientů - konec doby papírové, šetříme lesy - nové nám budou pomáhat počítače a nejmodernější program, platební terminál pro placení kartou

- nová sympatická kolegyně MUDr. Simona Timková, sestřičky Jaroslava Valtová a Petra Větříšková

...a mnoho dalších důležitých detailů

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO BUDOUCÍ PACIENTY:

Před registrací Vašeho novorozence (která se standardně provádí do tří dnů po propuštění z porodnice) prosíme o informaci o Vašem těhotenství nejpozději do konce osmého měsíce - tedy měsíc před porodem, abychom se mohli na nového malého pacienta lépe připravit. Těšíme se na péči o Vaše miminko.

 

Děláme to pro vás a především vaše děti, aby dostaly co nejlepší zdravotní péči. Děkujeme předem za ochotu a vaší vstřícnost ke změnám.

 

Sledujte pozorně tyto webové stránky, veškeré aktuality budou zveřejněny právě zde (ordinační hodiny, pravidla pro pacienty, novinky o očkování, kontakty na specialisty, aktuální ceník výkonů nehrazených ze zdravotního pojištění, dovolené, zástupy..)

 

Těšíme se na vás!

 

Váš tým astraMED