Péče o ukrajinské pacienty

 

Vstupní dotazník pro děti z Ukrajiny ke stažení (jak s ním pracovat je napsané v dotazníku):

vstupni_dotaznik_deti_Ukrajina.pdf

 

V tuto chvíli zajišťujeme péči o ukrajinské děti. Je nutné ovšem oboustranně dodržovat určitá pravidla.

Potvrzení do školy a školek vystavujeme. Před každým vyšetřením se prosím telefonicky objednejte a vyplňte dotazník o zdravotním stavu Vašeho dítěte (viz. níže).  Ordinace má své denní a týdenní limity a i přesto, že již navyšujeme ordinační hodiny, nejsme schopni potvrzení vydat všem zájemcům hned. Proto prosím vždy zavolejte do ordinace a sestřička Vám sdělí, zda je daný den/týden možnost Vaše dítě vyšetřit, případně Vás odkazujeme na 2 další ordinace v Lysé nad Labem – MUDr. Dáňová, MUDr. Chocholová.

O akutně nemocné děti se samozřejmě postaráme, ale respektujte prosím hodiny pro nemocné a pro zdravé pacienty. Nikdo nechceme, aby se v ordinaci potkávali nemocní pacienti se zdravými a zároveň musíme chránit i všechna miminka.

Spolu to jistě zvládneme, jen Vás ještě jednou vyzývám o dodržování jistých pravidel.

 

Зараз ми опікуємось українськими дітьми. Однак необхідно дотримуватися певних правил з обох сторін.

 

Видаємо атестати школам та дитсадкам. Перед кожним оглядом замовляйте по телефону та заповнюйте анкету про стан здоров’я Вашої дитини (див. нижче). Операція має свої щоденні та тижневі обмеження, і, незважаючи на те, що ми вже збільшуємо робочі години, ми не можемо негайно надати підтвердження всім бажаючим. Тому, будь ласка, завжди дзвоніть до хірургії, і медсестра скаже вам, чи можна в день/тиждень оглянути вашу дитину, або ми направляємо вас до 2 інших операцій в Лиса-над-Лабем - MUDr. Данова, MUDr. Chocholová.

 

Звісно, ​​ми будемо піклуватися про гострохворих дітей, але будь ласка, поважайте години для хворих і здорових пацієнтів. Ніхто не хоче, щоб хворі пацієнти зустрічалися зі здоровими в хірургії, і в той же час ми повинні захистити всіх немовлят.

 

Разом ми обов’язково зможемо це зробити, я лише закликаю вас ще раз дотримуватися певних правил.