Váš tým astraMED

 

MUDr. Petra Doušová


Vystudovala jsem 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Poté jsem se rozhodla dále vzdělávat pro obor praktického lékařství pro děti a dorost v Thomayerově nemocnici na Pediatrické klinice a v soukromé ordinaci MUDr. Růžkové na Praze 6.

2015 jsem složila atestační zkoušku pro obor praktické lékařství pro děti a dorost. Od tohoto roku jsem začala navštěvovat ordinaci paní doktorky Čerňanské. O rok později jsem zde začala pracovat a postupně se rozhodla tuto praxi převzít. Tak vznikl astraMED.

Jsem vdaná a mám dvě děti.

 

 

MUDr. Simona Timková

 

Vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pro obor praktického lékařství a dorost se vzdělávala obdobně, tzn. na Pediatrické klinice Thomayerovy nemocnice a v soukromé ordinaci MUDr. Růžkové, kde v současné době částečně ještě pracuje. Účastní se služeb na neonatologickém oddělení Ústavu péče o matku a dítě v pražském Podolí.

 

 

sestřička Jaroslava Valtová

 

Je posilou naší ordinace od ledna 2021. Přišla k nám z fakultní nemocnice Motol v Praze, kde pracovala jako porodní asistentka.

 

 

sestřička Hana Hermanová

 

V ordinaci pracuje jako sestřička od jejího počátku, tzn. od roku 1994. Proto pozná pacienty již "od dveří". Je skvělou součástí našeho týmu a máme ji moc rádi.

 

 

sestřička Petra Větříšková

 

Od července 2021 zaučujeme do týmu další zdravotní sestřičku, Petru Větříškovou, abychom Vám mohli být plně k dispozici v ordinaci i na telefonních linkách.